Dessystem logo
HD-SDI kamerové systémy
Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému. Prvky CCTV snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy. Pořizovaný záznam je používán k prozkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu. Nabídku CCTV plní analogové i IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními (DVR, NVR) a množství nejrůznějších doplňků (objektivy, kryty, držáky, zdroje, kabely, konektory, převodníky,....). Našim partnerům nabízíme kompletní manuály v češtině včetně SW, odborné poradenství a semináře, zpracování technických nabídek s variantami řešení pro daný objekt a osobní projektové konzultace.

HD-SDI

Kamery a záznamy technologie HD-SDI (high definition – serial digital interface), mají vysokou kvalitu a plynulý obraz v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabízí ideální možnost instalace kamer s vyšším rozlišením bez nutnosti výměny koaxiální kabeláže. Nabídka HD-SDI kamer korejských výrobců Webgate a MicroDigital obsahují všechny obvyklé typy kamer, tj. box kamery, kompaktní kamery, vnitřní a venkovní dome kamery a záznamové zařízení pro 4, 8 a 16 kanálů. Přenos signálu je možné doplnit převodníky, opakovači.

Kamery box

Box kamery pro technologii HD-SDI (high definition – serial digital interface), mají vysokou kvalitu v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabízí ideální možnost instalace kamer s vyšším rozlišením bez nutnosti výměny koaxiální kabeláže. Nabídka HD-SDI kamer korejských výrobců Webgate.

Kompaktní kamery s IR

Kompaktní kamery technologie HD-SDI (high definition – serial digital interface), mají vysokou kvalitu v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabízí ideální možnost instalace kamer s vyšším rozlišením bez nutnosti výměny koaxiální kabeláže. Nabídka HD-SDI kamer korejských výrobců Webgate a MicroDigital.

Vnitřní a venkovní DOME

Dome kamery pro vnitřní i venkovní použití technologie HD-SDI (high definition – serial digital interface). Mají vysokou kvalitu a plynulý obraz v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabízí ideální možnost instalace kamer s vyšším rozlišením bez nutnosti výměny koaxiální kabeláže. Nabídka HD-SDI kamer korejských výrobců Webgate a MicroDigital.

Záznam HD-SDI

Záznamové zařízení technologie HD-SDI (high definition – serial digital interface), má vysokou kvalitu a plynulý obraz uloženého záznamu v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabízí vysokou kapacitu záznamu a kvalitu uloženého obrazu. Nabídka záznamových zařízení HD-SDI korejských výrobců Webgate a MicroDigital.

Přenos a distribuce signálu

Přenos signálu je možné doplnit o převodníky, opakovače pro technologii HD-SDI (high definition – serial digital interface) v rozlišení Full HD s přenosem po koaxiálním kabelu. Nabídka převodníků a opakovačů HD-SDI kamer korejského výrobce Webgate.