Dessystem
FACEBOOK
TWITTER
BANNERY
jablotron variant
OVLÁDÁNÍ

Zamykání a dálková ovládání

Máte vůz s centrálním zamykáním a nebaví Vás pokaždé odemykat zámky dveří klíčkem?

Použitím našeho dálkového ovládání lze vozidlo zamykat a odemykat na dálku včetně otevření pátých dveří či kufru. Pokud není Váš vůz vybaven ani centrálním zamykáním, lze jej dodatečně zařídit doplněním servomotorů do jednotlivých dveří.

V sortimentu jsou k dispozici také vícekanálové ovladače, které lze kombinovat pro ovládání automobilu a brány nebo garážových vrat.

Nadstandardní funkce

Ovládání Jablotron může mít i funkci jednoduchého imobilizéru. Dokud neodemknete vůz pomocí vašeho ovládání, je jeho použití blokováno. To může být zajímavým doplňkem pro starší vozy bez imobilizéru nebo s nejistou historií předchozích vlastníků.

Multifunkční použití

Dálkové ovládání Jablotron umožnuje využití i pro jiné aplikace. Z jedné klíčenky můžete ovládat nejen automobil, ale také garážová vrata nebo pojezdovou bránu. Využijte plně možností dálkového ovládání!


Stahování oken

Vlastníte vůz bez elektrického stahování oken a nechce se Vám v parném létě vždy točit kličkou pro jejich stažení.

Naše servomotory lze instalovat téměř na každý vůz. Motory se umísťují pod čalounění s propojením na původní mechanizmus kličky. Ta se odstraní a zakryje dodanou záslepkou. Interiér tak nijak neutrpí na kráse.

Pokud je stahování oken doplněno i řídící elektronikou, může být ovládáno společně s uzamčením vozu. Tedy při zamykání se současně automaticky uzavřou i okna.

Nadstadardní funkce

Kromě klasického ovládání přes spínače je možné stahování doplnit o elektroniku, která zajišťuje komfortní automatický pojezd. Ta může spolupracovat i s dálkovým ovládáním tak, že při zamčení vozu se dovřou i okna.

Bezpečnostní vlastnosti

Pokud jsou okna doplněna elektronikou dojezdu, pak se tato nestará pouze o jejich dovření, ale v případě najetí okna na překážku vypne jeho pojezd, aby nedošlo například ke zranění prstů.