Dessystem
FACEBOOK
TWITTER
BANNERY
jablotron variant
MONITORING VOZIDEL
Přehled o provozu firemních vozidel si díky produktům Jablotron mohou dovolit nejen velké firmy, ale i menší živnostníci. Podnikejte efektivně!

S našimi produkty můžete v aplikaci Auto na mapě, která je součástí internetové Samoobsluhy sledovat okamžitý přehled o pozici vozidel, jejich stavu a rychlosti. Můžete tak svým zákazníkům předávat přesné informace o času dojezdu Vašich pracovníků, kontrolovat časové harmonogramy a nebo třeba hlídat spotřebu.

Auto na mapě je pomocník i v případě, kdy se Vám nechce zdržovat s vypisováním knihy jízd na Vaše firemní vozidlo, i když je jen jediné.

Řešení pro živnostíky

Nabízíme vám jednoduché jednotky s velmi snadnou instalací pro základní monitoring vašich vozidel s nízkými pořizovacími náklady.

Řešení pro firmy

Pro větší vozové parky máme řešení s jednotkou pro sledování služebních/soukromých jízd, identifikaci řidičů a signálem Panika, dostane-li se řidič do problémů. Můžete u nich také monitorovat, že bylo zapnuto chlazení nebo spuštěný posyp vozovky.

Dostupný odkudkoliv

Aplikace internetová Samoobsluha vám poskytne velmi přehledně informace o všech vašich vozidlech, jejich nákladech na provoz a správu na jednom místě. Stačí jen počítač s přístupem na internet. Profitujte z možností špičkové technologie!