Dessystem logo
Analogové kamerové systémy
Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému. Prvky CCTV snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy. Pořizovaný záznam je používán k prozkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu. Nabídku CCTV plní analogové i IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními (DVR, NVR) a množství nejrůznějších doplňků (objektivy, kryty, držáky, zdroje, kabely, konektory, převodníky,....). Našim partnerům nabízíme kompletní manuály v češtině včetně SW, odborné poradenství a semináře, zpracování technických nabídek s variantami řešení pro daný objekt a osobní projektové konzultace.

Analogové kamery

Analogové kamery převádějí obrazovou informaci získanou a upravenou ve snímači do analogové formy ve standardu PAL. Analogový signál je posléze veden koaxiálním kabelem k uložení do digitálního videorekordéru (DVR), signál z každé kamery je přenášen nezávislým vedením. Nabídka analogových kamer korejského výrobce MicroDigital obsahuje všechny obvyklé typy kamer, tj. box kamery, venkovní s IR přísvitem, vnitřní a venkovní fixed dome a polohovatelné speed dome kamery.

Standardní barevné BOX

Standardní kamery nabízejí pokročilou technologii zpracování obrazu. Díky libovolné kombinaci s dodávanými varifokálními objektivy s CS montáží poskytují nejvyšší flexibilitu výsledného kompletu pro každou situaci. Vhodné pro vnitřní prostory, v případě umístění do kamerového krytu disponujícím vyhříváním a krytím proti vodě možné i použití ve venkovním prostředí.

Venkovní kompakt. s IR přísvit

Kompaktní kamery nabízejí integraci kamery, objektivu, IR přísvitu a kamerového krytu do jednoho funkčního kompaktního celku. Kamery lze díky tomu rychle a snadno instalovat. Jsou vhodné pro venkovní použití. Kamery jsou dodávány s pevným nebo varifokálním objektivem, liší se navzájem dosahem IR a možnostmi nastavení pomocí OSD menu. Nejvyšší model integruje přívodní kabeláž v kamerovém držáku, což nabízí řešení nejvyšší bezpečnostní třídy.

Vnitřní a venkovní FIXED DOME

Kamery v půlkulovém polykarbonátovém krytu přinášejí výhodu nenápadného vzhledu, laickou veřejnost v zařízení nenapadne hledat kameru. V provedení antivandal poskytují nejvyšší míru ochrany a odolnosti proti fyzickému útoku na kameru ze všech kamerových skupin. Dodávány jsou kamery pro vnitřní i vnější prostředí.

Polohovatelné PTZ SPEED DOME

Barevné analogové speed dome kamery jsou určeny pro venkovní aplikace (provoz den/noc), jejich konstrukce umožňuje otáčení o 360st a náklon o 180st při dosattečném zoomu (optický až 33x, digitální až 12x). Kamery jsou umístěny ve venkovním antivandal krytu vybaveném topením a větrákem, k upevnění na zeď slouží sepciální držák se zakrytým přívodem napájení.

Speciální kamery

Speciální analogové kamery v miniaturním provedení doplňují nabídku standardních kamer. Jsou určeny pro montáž do interiéru. V nabídce je kamera pro skrytou montáž pracující v režimu den/noc, díky funkci Sense-Up v nočním režimu 1 - 256x dosahuje vynikající citlivosti až 0,0002 luxu. Zajímavou aplikaci nabízí analogová minikamera s fixním objektivem - používá se ve dveřích místo kukátka.